Automatyzacja sprzedaży dla Twojego biznesu online do wdrożenia od ręki!

Zadzwoń do nas: +48 509 019 699

Zapisz się na bezpłatną rozmowę z naszym doradcą,
a
pomożemy Ci wdrożyć marketing-automation

w Twoim biznesie internetowym.

Nasi zadowoleni klienci

Z Michałem Dunowskim współpracowaliśmy podczas wdrażania kilkudziesięciu projektów z zakresu automatyzacji marketingu przy wykorzystaniu narzędzia Active Campaign. Michał wraz z zespołem łączą kompetencję zarządzania projektami, ekspercką wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i psychologii. Gorąco rekomenduję współpracę.

Z Michałem współpracowaliśmy przy kilku projektach, a teraz pomaga nam, gdy tylko mamy jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące Active Campaign. Współpraca zawsze układała się doskonale. Michał ma dużą wiedzę dotyczącą zarówno zagadnień technicznych jak też wykorzystania technologii do celów biznesowych. A nawet gdy sam nie zna odpowiedzi, to tak długo drąży temat, aż ją pozyska.Jest przy tym sumienny i chętny do pomocy, co przekłada się na to, że zawsze można na nim polegać, a sama współpraca przebiega w miłej atmosferze.

Wraz z rozwojem nowych projektów przed LiczySieWynik.pl stanęły nowe wyzwania. Wyzwania na tyle nowe, że poprzedni system mailingowy, z którego korzystałem nie był w stanie sobie z nimi poradzić.System Active Campaign polecało mi kilku znajomych i było dla mnie miłym zaskoczeniem informacja o tym, że system ma polskiego resellera. Tak zaczęła się moja znajomość z Michałem Dunowskim, który wprowadził nas w meandry systemu. Doskonale nam się współpracuje, Michał pomaga nam z każdą „zagwozdką”. Bardzo polecam

Marek Piasek

Wolves Summit by Wolves Gate

Bartek Popiel

Liczy się wynik

Marcin Kądziołka

Złote Myśli

Mało kto wie tyle o systemie reklamowym Facebooka co Maciej. Ma potężną wiedzę, spore doświadczenie przy kampaniach i przede wszystkim przy swojej wąskiej specjalizacji, rozumie jak działa marketing. To skarb dla firmy, która chce pozyskiwać leady w sieci. Potrafi testować, analizować i dobierać parametry reklam tak, że cena reklamy spada do granic możliwości. A i najważniejsze .. jednym z moich zdolniejszych padawanów ciemnej strony Facebooka

FastTony.es

Daniel Kędzierski

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ

Zapisy już trwają, mamy ograniczoną liczbę miejsc - jeśli więc widzisz ten komunikat - nie czekaj!

Wypełnij formularz. Na pewno zadzwonimy.

Najważniejsze korzyści

automatyzacji marketingu

WIĘKSZY ZYSK

Z KAŻDEGO KLIENTA

Raz ustawiona sekwencja automatyzacji pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż z KAŻDEGO z Twoich leadów lub klientów.

PERSONALIZACJA TREŚCI

Możesz sprawić aby każdy z Twoich klientów otrzymywał tylko te oferty, które faktycznie go interesują, koniec z wysyłaniem tej samej promocji do wszystkich!

GOTOWE SEKWENCJE

Nie chcesz ustawiać wszystkiego ręcznie? Skorzystaj z kilkudziesięciu gotowych sekwencji automatyzacji dopasowanych do różnych rodzajów biznesów internetowych!

Wszyscy Twoi klienci i potencjalni klienci zebrani w jednym miejscu, podzieleni wg zainteresowań, zakupów i potencjałów zakupowych!

POŁĄCZENIE Z CRM

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

i chętnie doradzimy Ci jak możesz wdrożyć marketing-automation w prosty, szybki i zrozumiały dla każdego sposób.

Wypełnij poniższy formularz

Projekt prowadzą

Specjalizuję się we wdrażaniu narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych oraz marketingu.


W naszych markach jak i w markach klientów wdrożyłem ponad 500 różnych automatyzacji, przeprowadziłem ok. 200 kampanii, stworzyłem kilkadziesiąt lejków sprzedażowych.


Jestem współtwórcą agencji produkującej video na potrzeby różnych firm - Flow Makers Media. W naszym portfolio znajduje się kilka marek z listy Top 100 Forbes. Realizuję się tutaj jako project-manager.


Od 5 lat realizuję kampanie marketingowe, zaczynając od strategii przez stworzenie wszelkich materiałów, stron lądowania, konfiguracji reklam na różnych platformach (Facebook, Adwords, Instagram) aż do obsługi finalnego klienta.


Chętnie pomagam osobom, które są ekspertami w swoich dziedzinach i chcą sprzedawać swoją wiedzę online w formie kursów.

Pomagam właścicielom firm, budować biznes on-line.


Jestem przedsiębiorcą od 15 lat, przeprowadziłem ponad 2000 kampanii na Facebook™ dla różnych branż i firm, skorzystaj z mojego doświadczenia, aby zwiększyć sprzedaż w Swojej firmie.


Prowadzę konsultacje i szkolenie. Doradzam jak wykorzystać reklamy, video marketing i automatyzacje do większej sprzedaży.Jestem fanem automatyzacji marketingu i ekspertem od reklamy i sprzedaży w Internecie. Sprowadzam do Twojego biznesu klientów dzięki kampaniom w social media i dbam o szczegóły tak, żeby ani Facebook ani Google za dużo na Tobie nie zarobili.


Pierwsze kampanie w Google Adwords prowadziłem już w 2004 roku. Specjalizuję się w internetowym direct marketingu, a szczególności wykorzystaniem systemu reklamowego Facebooka.

Michał Dunowski

Flow Makers Digital

Maciej Jutrzenka

Flow Makers Digital