Automatyzacja sprzedaży

dla Twojego biznesu online

do wdrożenia od ręki!

Zapisz się na bezpłatną rozmowę z naszym doradcą,
a pomożemy Ci wdrożyć marketing-automation

w Twoim biznesie internetowym.

Nasi zadowoleni klienci

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

i chętnie doradzimy Ci jak możesz wdrożyć marketing-automation w prosty, szybki i zrozumiały dla każdego sposób.

Wypełnij poniższy formularz

Projekt prowadzą

Specjalizuję się we wdrażaniu narzędzia do automatyzacji procesów biznesowych oraz marketingu.


W naszych markach jak i w markach klientów wdrożyłem ponad 500 różnych automatyzacji, przeprowadziłem ok. 200 kampanii, stworzyłem kilkadziesiąt lejków sprzedażowych.


Jestem współtwórcą agencji produkującej video na potrzeby różnych firm - Flow Makers Media. W naszym portfolio znajduje się kilka marek z listy Top 100 Forbes. Realizuję się tutaj jako project-manager.


Od 5 lat realizuję kampanie marketingowe, zaczynając od strategii przez stworzenie wszelkich materiałów, stron lądowania, konfiguracji reklam na różnych platformach (Facebook, Adwords, Instagram) aż do obsługi finalnego klienta.


Chętnie pomagam osobom, które są ekspertami w swoich dziedzinach i chcą sprzedawać swoją wiedzę online w formie kursów.

Pomagam właścicielom firm, budować biznes on-line.


Jestem przedsiębiorcą od 15 lat, przeprowadziłem ponad 2000 kampanii na Facebook™ dla różnych branż i firm, skorzystaj z mojego doświadczenia, aby zwiększyć sprzedaż w Swojej firmie.


Prowadzę konsultacje i szkolenie. Doradzam jak wykorzystać reklamy, video marketing i automatyzacje do większej sprzedaży.Jestem fanem automatyzacji marketingu i ekspertem od reklamy i sprzedaży w Internecie. Sprowadzam do Twojego biznesu klientów dzięki kampaniom w social media i dbam o szczegóły tak, żeby ani Facebook ani Google za dużo na Tobie nie zarobili.


Pierwsze kampanie w Google Adwords prowadziłem już w 2004 roku. Specjalizuję się w internetowym direct marketingu, a szczególności wykorzystaniem systemu reklamowego Facebooka.

Michał Dunowski

Flow Makers Digital

Maciej Jutrzenka

Flow Makers Digital