Poznaj nasz zespół

Oto nasz zespół specjalistów

Michał Dunowski

Senior Automation Specialist

Maciej Jutrzenka

Co-founder, Head of Sales

Marcin Kądziołka

CTO

Piotrek Porowski

Customer Happiness
Opinie klientów

Co mówią nasi klienci?

Zaangażowanie w sprawy klientów to nasza wizytówka, jesteśmy dostępni dla Ciebie nie tylko podczas wdrożeń ale czuwamy również kiedy prowadzisz kampanie i webinary.

Adrian Kołodziej

adriankolodziej.pl

Zacząłem współpracować z Flowmakers przez przypadek. Nie miałem pojęcia, że ActiveCampaign ma polski support. Gdy się dowiedziałem natychmiast poprosiłem Maćka o pomoc. Współpracujemy ponad rok. Jestem tak bardzo zadowolony, że rekomenduję każdemu współpracę z Flowmakers. Lubię, gdy firma troszczy się o klientów. A Flomakers to robi 🙂

Bartek Popiel

LiczySieWynik.pl

Wraz z rozwojem nowych projektów przed LiczySieWynik.pl stanęły nowe wyzwania. Wyzwania na tyle nowe, że poprzedni system mailingowy, z którego korzystałe nie był w stanie sobie z nimi poradzić. System Active Campaign polecało mi kilku znajomych i było dla mnie miłym zaskoczeniem informacja o tym, że system ma polskiego resellera. Tak zaczęła się moja znajomość z Michałem Dunowskim, który wprowadził nas w meandry systemu. Doskonale nam się współpracuje, Michał pomaga nam z każdą „zagwozdką”. Bardzo polecam 🙂

Marek Piasek

Evenea

Z Michałem Dunowskim współpracowaliśmy podczas wdrażania kilkudziesięciu projektów z zakresu automatyzacji marketingu przy wykorzystaniu narzędzia Active Campaign. Michał wraz z zespołem łączą kompetencję zarządzania projektami, ekspercką wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i psychologii. Gorąco rekomenduję współpracę

Aleksander Sienkiewicz

ASC Aleksander Sienkiewicz

Kiedy myślę o przemyślanej i skutecznej e-komunikacji z klientem natychmiast wyobrażam sobie coś w rodzaju rozbudowanego panelu z cała masą różnych przycisków. Każdy z nich to jakaś możliwość, pod warunkiem że zostanie wciśnięty w odpowiedniej chwili i z dedykacją dla odpowiedniego obiorcy. Maciek, ze swoim naturalnym spokojem wyławia to co ważne dla jego klienta, a potem komponuje melodię idealnie wpasowaną w preferowane: rytm, styl, tonację i przebieg w czasie. Przy tym wszystkim potrafi słuchać i co najważniejsze.

Weronika Markiewicz

weronikamarkiewicz.com

Jeszcze dwa miesiące temu nie miałam zielonego pojęcia co to automatyzacja marketingu, a teraz dzięki Michałowi i Maćkowi sama tworzę automatyzację do swoich produktów, lejki i kampanie co finalnie ma ogromny wpływ na rozwój mojej firmy. Flow Makers Digital to profesjonalizm, skupienie na potrzebach klienta oraz cierpliwość, dlatego serdecznie polecam współpracę!

Daniel Kędzierski

FastTony.pl

Mało kto wie tyle o systemie reklamowym Facebooka co Maciej. Ma potężną wiedzę, spore doświadczenie przy kampaniach i przede wszystkim przy swojej wąskiej specjalizacji, rozumie jak działa marketing. To skarb dla firmy, która chce pozyskiwać leady w sieci. Potrafi testować, analizować i dobierać parametry reklam tak, że cena reklamy spada do granic możliwości. A i najważniejsze .. jednym z moich zdolniejszych padawanów ciemnej strony Facebooka.

300

Wdrożonych Automatyzacji

50

Przeprowadzonych warsztatów

10

Autorskich integracji

12

Lat doświadczenia
Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Jeśli uznasz, że nasz zespół i nasze doświdczenie może pomóc w procesach automatyzacji w twoim biznesie, to umów się na rozmowę z doradcą.

Sprawdzimy co i jak możemy dla Ciebie zrobić.

    Wyrażam zgodę*