Polski Support ActiveCampaign

Dla kogo?

Nasze wsparcie przeznaczone jest dla osób i firm korzystających z amerykańskiego supportu ActiveCampaign oraz chętnie skorzystają z polskiego wsparcia ze względu na polski język aplikacji i supportu.

Jak to działa?

Jesteśmy oficjalnym resellerem Platinum ActiveCampaign, co oznacza, że możemy wziąć pod opiekę Twoje konto, nawet jeśli jesteś już aktywnym użytkownikiem. Taka migracja nie wpłynie w żadnym stopniu na działanie Twojego konta ani na jego zawartość (kontakty, listy, automatyzacje, dostarczalność itd.) – z perspektywy konta zmiana będzie niewidoczna.

Przejście jest proste i łatwe. 

Trwa zwykle 1 dzień. Po swojej stronie nic nie odczujesz. Zmienia się to, że my dokonujemy zmiany pakietów oraz rozliczenia są prowadzone przez nas.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz:

Narzędzie

Otrzymujesz narzędzie oraz komunikacja z nami jest w języku polskim dzięki temu szybko i sprawnie z nami porozmawiasz

Dostępność

Ponieważ pracujemy w polskiej strefie czasowej, jesteśmy dostępni, kiedy pracujesz

Szybki kontakt

W pilnych lub awaryjnych sytuacjach masz możliwość szybkiego kontaktu i pomocy

Nasze doświadczenie

Skorzystasz z naszego doświadczenie, ponieważ bardzo dobrze znamy polski rynek on-line oraz światowe trendy.

Pomoc

Otrzymasz pomoc ekspertów, ponieważ na co dzień każdy z nas używa i znamy doskonale AC. Zrobiliśmy ponad 800 automatyzacji i kilkadziesiąt wdrożeń systemów do automatyzacji marketingu.

Biblioteka wiedzy

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt artykułów w języku polskim z omówieniem najważniejszych i najbardziej przydatnych funkcji w ActiveCampaign. Wszystkie oddajemy w Twoje ręce zupełnie bezpłatnie.

Wdrożenia i integracje od specjalistów

Mamy interdyscyplinarny zespół, który będzie mógł wykonać dla Ciebie indywidualne wdrożenia - sekwencji automatyzacji, integracji z innymi systemami, przeprowadzić audyt Twojego dotychczasowego wykorzystania ActiveCampaign itd. Mamy za sobą kilkadziesiąt realizacji więc jesteś w dobrym miejscu.

Nowości

Interesujemy się, tym co ActiveCampaign wprowadza na bieżąco za Ciebie, będziemy Cię informować o najważniejszych zmianach, które będziesz mógł wykorzystywać w ramach swojego konta.

Przejście pod naszą opiekę nic nie kosztuje. Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Dajemy gwarancję oficjalnych cen ActiveCampaign.

Co mam zrobić?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki temu będziemy mogli wysłać zgłoszenie do ActiveCampaign z prośbą o przełączenie opiekuna Twojego konta.

Wyślemy prośbę i załączymy Twój adres e-mail do korespondencji, następnie poprosimy Cię o odpowiedź na wiadomość e-mail do ActiveCampaign i do nas z potwierdzeniem chęci przejścia – wystarczy krótka odpowiedź na zasadzie “I confirm”.

Następnie czekamy na potwierdzenie migracji od ActiveCampaign, a po udanym procesie wyślemy Ci wszystkie informacje, gdzie znajdziesz najważniejsze rzeczy – materiały edukacyjne, kontakt do nas itd.

Podpisujesz z nami umowę o przetwarzaniu i przetwarzaniu danych.

Nasi prawnicy przygotowali umowę, która zabezpiecza Twoje interesy. Jest to umowa powierzenia danych nam oraz pod powierzenia danych do ActiveCampaign. Wzór umowy możesz pobrać tutaj. Otrzymasz również zapis, który możesz wstawić w swojej polityce prywatności, który poinformuje Twoich odbiorców, jak są zarządzane dane.

 

Usługi dodatkowe, które możemy dla Ciebie zrobić:

Realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej klienta dzięki
wdrożeniu systemu automatyzacji, Celem jest zwiększenie konwersji oraz uwolnienie czasu ręcznie wykonywanych zadań.

Warsztaty dla klientów podczas których szkolimy i wdrażamy
system wspólnie. Efektem jest wdrożony system oraz opanowane
przez klienta umiejętności obsługi ActiveCampaign w stopniu średnio-zaawansowanym. Maksymalnie skracamy czas płynnego poruszania się w narzędziu. Zdradzamy sztuczki jak sprawnie
pracować.

– Jeżeli masz już ActiveCampaign, to przeprowadzimy audyt Twojego konta. Damy Ci zalecenia jak funkcje i rozwiązania ActiveCampaign możesz skuteczniej wykorzystać na swojej stronie, uporządkować i usprawnić pracę i więcej zarabiać w sposób automatyczny.

Sprawdź nasze Usługi.

Usługi dodatkowe nie są konieczne, aby skorzystać z supportu.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Jeśli chcesz skorzystać z polskiego supportu dla ActiveCampaign to wypełnij proszę formularz poniżej.

Otrzymasz instrukcję jak przebiega proces.

    Wyrażam zgodę*