Polski Support ActiveCampaign

Dla kogo?

Nasze wsparcie przeznaczone jest dla osób i firm:

– korzystających z ActiveCampaign, którzy chętnie skorzystają z polskiego wsparcia ze względu na polski język aplikacji i polski supportu.

– nowych użytkowników, chcących używać  ActiveCampaign i od początku mieć polskie wsparcie.

Dzięki współpracy z nami otrzymasz:

Narzędzie

Otrzymujesz narzędzie oraz komunikacja z nami jest w języku polskim dzięki temu szybko i sprawnie z nami porozmawiasz

Dostępność

Ponieważ pracujemy w polskiej strefie czasowej, jesteśmy dostępni, kiedy pracujesz

Szybki kontakt

W pilnych lub awaryjnych sytuacjach masz możliwość szybkiego kontaktu i pomocy

Nasze doświadczenie

Skorzystasz z naszego doświadczenie, ponieważ bardzo dobrze znamy polski rynek on-line oraz światowe trendy.

Pomoc

Otrzymasz pomoc ekspertów, ponieważ na co dzień każdy z nas używa i znamy doskonale AC. Zrobiliśmy ponad 800 automatyzacji i kilkadziesiąt wdrożeń systemów do automatyzacji marketingu.

Biblioteka wiedzy

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt artykułów w języku polskim z omówieniem najważniejszych i najbardziej przydatnych funkcji w ActiveCampaign. Wszystkie oddajemy w Twoje ręce zupełnie bezpłatnie.

Wdrożenia i integracje od specjalistów

Mamy interdyscyplinarny zespół, który będzie mógł wykonać dla Ciebie indywidualne wdrożenia - sekwencji automatyzacji, integracji z innymi systemami, przeprowadzić audyt Twojego dotychczasowego wykorzystania ActiveCampaign itd. Mamy za sobą kilkadziesiąt realizacji więc jesteś w dobrym miejscu.

Nowości

Interesujemy się, tym co ActiveCampaign wprowadza na bieżąco za Ciebie, będziemy Cię informować o najważniejszych zmianach, które będziesz mógł wykorzystywać w ramach swojego konta.

Jak to działa?

Jesteśmy oficjalnym resellerem Platinum ActiveCampaign, co oznacza, że możemy wziąć pod opiekę Twoje konto, nawet jeśli jesteś już aktywnym użytkownikiem. Taka migracja nie wpłynie w żadnym stopniu na działanie Twojego konta ani na jego zawartość (kontakty, listy, automatyzacje, dostarczalność itd.) – z perspektywy konta zmiana będzie niewidoczna.

Od 2016 roku obsłużyliśmy ponad 450 polskich klientów.

Przejście jest proste i łatwe.

Trwa zwykle 1 dzień. Po swojej stronie nic nie odczujesz. Zmienia się to, że my dokonujemy zmiany pakietów oraz rozliczenia są prowadzone przez nas.

 

Zufali nam

Nasza opieka nic nie kosztuje. 

Nie ma żadnych dodatkowych opłat. 

Dajemy gwarancję oficjalnych cen ActiveCampaign.

Co mam zrobić?

Wypełnij poniższy formularz, dzięki temu będziemy mogli wysłać zgłoszenie do ActiveCampaign z prośbą o przełączenie opiekuna Twojego konta.

Wyślemy prośbę i załączymy Twój adres e-mail do korespondencji, następnie poprosimy Cię o odpowiedź na wiadomość e-mail do ActiveCampaign i do nas z potwierdzeniem chęci przejścia – wystarczy krótka odpowiedź na zasadzie “I confirm”.

Następnie czekamy na potwierdzenie migracji od ActiveCampaign, a po udanym procesie wyślemy Ci wszystkie informacje, gdzie znajdziesz najważniejsze rzeczy – materiały edukacyjne, kontakt do nas itd.

Opinie klientów

Co mówią nasi klienci?

Zaangażowanie w sprawy klientów to nasza wizytówka, jesteśmy dostępni dla Ciebie nie tylko podczas wdrożeń ale czuwamy również kiedy prowadzisz kampanie i webinary.

Adrian Kołodziej

adriankolodziej.pl

Zacząłem współpracować z Flowmakers przez przypadek. Nie miałem pojęcia, że ActiveCampaign ma polski support. Gdy się dowiedziałem natychmiast poprosiłem Maćka o pomoc. Współpracujemy ponad rok. Jestem tak bardzo zadowolony, że rekomenduję każdemu współpracę z Flowmakers. Lubię, gdy firma troszczy się o klientów. A Flomakers to robi 🙂

Bartek Popiel

LiczySieWynik.pl

Wraz z rozwojem nowych projektów przed LiczySieWynik.pl stanęły nowe wyzwania. Wyzwania na tyle nowe, że poprzedni system mailingowy, z którego korzystałe nie był w stanie sobie z nimi poradzić. System Active Campaign polecało mi kilku znajomych i było dla mnie miłym zaskoczeniem informacja o tym, że system ma polskiego resellera. Tak zaczęła się moja znajomość z Michałem Dunowskim, który wprowadził nas w meandry systemu. Doskonale nam się współpracuje, Michał pomaga nam z każdą „zagwozdką”. Bardzo polecam 🙂

Marek Piasek

Evenea

Z Michałem Dunowskim współpracowaliśmy podczas wdrażania kilkudziesięciu projektów z zakresu automatyzacji marketingu przy wykorzystaniu narzędzia Active Campaign. Michał wraz z zespołem łączą kompetencję zarządzania projektami, ekspercką wiedzę z zakresu marketingu, sprzedaży i psychologii. Gorąco rekomenduję współpracę

Aleksander Sienkiewicz

ASC Aleksander Sienkiewicz

Kiedy myślę o przemyślanej i skutecznej e-komunikacji z klientem natychmiast wyobrażam sobie coś w rodzaju rozbudowanego panelu z cała masą różnych przycisków. Każdy z nich to jakaś możliwość, pod warunkiem że zostanie wciśnięty w odpowiedniej chwili i z dedykacją dla odpowiedniego obiorcy. Maciek, ze swoim naturalnym spokojem wyławia to co ważne dla jego klienta, a potem komponuje melodię idealnie wpasowaną w preferowane: rytm, styl, tonację i przebieg w czasie. Przy tym wszystkim potrafi słuchać i co najważniejsze.

Weronika Markiewicz

weronikamarkiewicz.com

Jeszcze dwa miesiące temu nie miałam zielonego pojęcia co to automatyzacja marketingu, a teraz dzięki Michałowi i Maćkowi sama tworzę automatyzację do swoich produktów, lejki i kampanie co finalnie ma ogromny wpływ na rozwój mojej firmy. Flow Makers Digital to profesjonalizm, skupienie na potrzebach klienta oraz cierpliwość, dlatego serdecznie polecam współpracę!

Daniel Kędzierski

FastTony.pl

Mało kto wie tyle o systemie reklamowym Facebooka co Maciej. Ma potężną wiedzę, spore doświadczenie przy kampaniach i przede wszystkim przy swojej wąskiej specjalizacji, rozumie jak działa marketing. To skarb dla firmy, która chce pozyskiwać leady w sieci. Potrafi testować, analizować i dobierać parametry reklam tak, że cena reklamy spada do granic możliwości. A i najważniejsze .. jednym z moich zdolniejszych padawanów ciemnej strony Facebooka.

Usługi dodatkowe, które możemy dla Ciebie zrobić:

Realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej klienta dzięki
wdrożeniu systemu automatyzacji, Celem jest zwiększenie konwersji oraz uwolnienie czasu ręcznie wykonywanych zadań.

Warsztaty dla klientów podczas których szkolimy i wdrażamy
system wspólnie. Efektem jest wdrożony system oraz opanowane
przez klienta umiejętności obsługi ActiveCampaign w stopniu średnio-zaawansowanym. Maksymalnie skracamy czas płynnego poruszania się w narzędziu. Zdradzamy sztuczki jak sprawnie
pracować.

– Jeżeli masz już ActiveCampaign, to przeprowadzimy audyt Twojego konta. Damy Ci zalecenia jak funkcje i rozwiązania ActiveCampaign możesz skuteczniej wykorzystać na swojej stronie, uporządkować i usprawnić pracę i więcej zarabiać w sposób automatyczny.

Sprawdź nasze Usługi.

Usługi dodatkowe nie są konieczne, aby skorzystać z supportu.

Zgłoś się do supportu

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Jeśli chcesz skorzystać z polskiego supportu dla ActiveCampaign to wypełnij proszę formularz poniżej.

Otrzymasz instrukcję jak przebiega proces.

    Wyrażam zgodę*