Audyt automatyzacji

Audyt

Jeśli korzystasz od pewnego czasu z ActiveCampaign i masz wrażenie, że nie wykorzystujesz w pełni potencjału, który oferuje, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie.

Przeprowadzimy indywidualny audyt Twojego konta ActiveCampaign, w którym wykonamy:

– analiza konstrukcji list, tagów oraz segmentów mająca na celu zaprowadzenie porządku przy dużej ilości kontaktów, oraz łatwość wdrażania nowych osób do obsługi systemu,

– analiza bieżących automatyzacji oraz sugestie kolejnych, które dotyczą ecommerce, webinarów, lejków sprzedażowych, CRM oraz zarządzania aktywnością kontaktów,

– analiza dostarczalności oraz sugestie co warto zmienić, aby zwiększyć dostarczalność w oparciu o najlepsze praktyki na rynku e-mail marketingu.

Całość przedstawiona jest w formie raportu PDF oraz omówiona z Twoim zespołem przez aplikację Zoom lub Google Meet (nagranie ze spotkania przesyłamy po spotkaniu).

Najczęściej wygląda to tak, że po analizie i przedstawieniu możliwości, jakie oferuje ActiveCampaign, powstaje kilkadziesiąt nowych pomysłów na automatyzację oraz sugestie mniejszych zmian jak np. poprawienie dostarczalności!

Czas wdrożenia zmian po audycie zwykle rozłożony jest na 3-6-12 miesięcy. Możesz to zrobić samodzielnie lub z wykorzystaniem swojego zespołu.

Możemy również zalecenia z audytu zrobić za Ciebie. Zapoznaj się ofertę wdrożeniową

 
Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Używasz konta ActiveCampaign i chciałbyś dowiedzieć się, jak obecnie wykorzystujesz jego możliwości, oraz otrzymać raport i zalecenia, jak jeszcze lepiej budować systemy automatyzacji?

Zamów audyt konta!

    Wyrażam zgodę*