Integracje dla ActiveCampaign

Dostępne Integracje:

Poznaj nasze integracje, które powstały w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Każdą z nich stworzył nasz interdyscyplinarny zespół programistów i specjalistów od marketing automation.

Znajdziesz tu integracje, które domyślnie nie mają bezpośredniego połączenia z ActiveCampaign, ale jak wynika z rozmów z naszymi klientami – są Wam potrzebne.

Każda z nich została “przetestowana w boju” i do dzisiejszego dnia służy klientom w praktyce, a nasz zespół czuwa nad tym, aby każda z nich działała poprawnie w 100%.

W przypadku gdy nie znalazłeś aplikacji, która Cię interesuje – wypełnij formularz na dole strony i wyślij do nas zapytanie – chętnie porozmawiamy o stworzeniu nowej integracji!

Partnerstwo z Deutsche Post

Wykorzysują udział w programei deveoperskim ActiveCampaign oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu zbudowaliśmy oficjalną integrację dla Deutsche Post – Print Mailing Automation.

Dzięki temu istnieje teraz możliwość wzmocnienia narzędzi sprzedażowych i lojalnościowych z wykorzystaniem Print Mailing Automation.

Jako oficjalny partner handlowy ActiveCampaign Platinum stworzyliśmy bezpośrednią integrację, dzięki której można korzystać z danych klientów w obu systemach i uzyskać jeszcze lepszy stosunek jakości do ceny z bazy adresowej.

Integracja ActiveCampaign z Shopware

Z sukcesem zintegrowaliśmy ActiveCampaign z popularnymi polskimi systemami e-commerce, takimi jak Shoper i IdoSell.

Dodatkowo, przeprowadziliśmy pomyślną integrację z niemieckim systemem Shopware.

Dzięki naszym działaniom, użytkownicy tych platform mogą teraz korzystać z zaawansowanych funkcji ActiveCampaign.

Integracja ActiveCampaign z Shopware jest dostępna bezpośrednio w marketplace Shopware.

 
Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Jeśli potrzebujesz dedykowanej integracji dowolnego narzędzia z ActiveCampaign to wypełnij formularz poniżej.

    Wyrażam zgodę*