Warsztaty Automatyzacji

Dlaczego firmy nie wdrażają tego samodzielnie?

Warsztaty wdrożeniowe automatyzacji marketingu i sprzedaży są przygotowane dla osób, które oprócz potrzeby korzystania z marketing automation chcą również nauczyć tych kompetencji siebie lub swój zespół.

Zauważyliśmy, że w odróżnieniu od wdrożeń całkowicie robionych za klienta (DFY), część osób chce nauczyć się nowych umiejętności z zakresu automatyzacji. Dzięki temu wprowadzi te kompetencje do swojej firmy i stanie się niezależnym od agencji/firm oferujących takie usługi. Rozwiązanie to sprawdzi się w firmach, w których działają zespoły marketingowe.

Jest to też dobre rozwiązanie dla marketerów, którzy chcą świadczyć takie usługi na rynku lub samodzielnie dalej rozwijać własny system MA.

Warsztaty to cykl spotkań podczas których szkolimy i wdrażamy wspólnie z klientem system automatyzacji marketingu i sprzedaży. Jest to formuła DWY, czyli “Done With You”.

Efektem końcowym warsztatów są:

  1. 1. wdrożony system opracowany na początku warsztatu.
  2. 2. opanowane umiejętności obsługi ActiveCampaign w stopniu średnio-zaawansowanym.
  3. 3. możliwość samodzielnej rozbudowy systemu i zarządzania nim ze wsparciem naszego supportu.
Sprawdź czy to jest dla Ciebie!

Jak prowadzone są zajęcia?

Persoanlizacja

Zajęciea prowadzone sa 1 na 1. Pracujemy tylko nad Twoim biznesem i tym, czym się zajmujesz. Przygotujemy strategię, schematy i lejki sprzedażowe pod Twoją branżę.

Efektywność

Spotkania są w pełni praktycznie, a dzięki temu efektywne. Nie tracimy czasu na prace powtarzalne, które można zrobić poza spotkaniem.

Warsztaty mają jeszcze jedną dużą zaletę, ponieważ prowadzone są przez praktyków z conajmniej 3 letnim doświadczeniem, którzy na co dzień korzystają z ActiveCampaign w naszych projektach oraz w projektach naszych klientów.

Dlatego podczas spotkań przekazujemy sposoby i sztuczki jak pracować wydajnie i sprytnie. Otrzymasz nasze know how produktywnej pracy z AC.

Elastyczność

Bierzemy również pod uwagą, że nie samym marketing automation żyje firma. Wiemy, że nie da się odciąć od innych obowiązków, codziennej pracy. Dlatego pojedyncze spotkania trwają ok. 60-90 minut. W sumie jest to 12 godzin warsztatowych 1 na 1 rozłożonych w czasie oraz 12 godzin Naszej pracy pomiędzy warsztatami.

Edukacja

Spotkania mogą odbywać się 2 razy w tygodniu, 1 raz na tydzień lub co 2 tygodnie. Kolejne terminy umawiamy ze spotkania na spotkanie, aby dopasować ilość pracy do bieżącego działania Twojej firmy i inny obowiązków. Wynika to również z ilość nowej wiedzy i szczegółów, które trzeba przyswoić na początku. Zmęczenie i przytłoczenie nową wiedzą nie jest dobrym sposobem uczenia się.

Prowadzone warsztaty mają w sobie również elementy mentoringu. Korzystasz na naszych doświadczeń i know-how.

Tempo

W praktyce klienci wykorzystują 75% godzin na początku współpracy w okresie 2-3 miesięcy, a następnie za 6-9 miesięcy wracają, aby wykorzystać pozostałe godziny. Okres na wykorzystanie wszystkich godzin to 1 rok od podpisania umowy.

Jeżeli zależy Ci na bardziej intensywnej pracy, to też jest taka możliwość. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Nagrania

Pomocne są również nagrania z każdego spotkania. Są dostępne bezterminowo w naszej aplikacji edukacyjnej. W każdej chwili możesz do nich wrócić aby powtórzyć materiał.

Odpowiedzialność

Współpracę zaczynamy od spotkania zerowego, które nie jest wliczone w limit godzin. Jest ono konieczne aby poznać siebie, biznes i zaplanować prace

Co zrobić aby rozpocząć współpracę?

Umów się na rozmowę z naszym ekspertem, abyśmy bliżej poznali Twoją firmą i biznes, jaki prowadzisz. Sprawdzimy, czy jesteśmy w stanie Ci pomóc, ponieważ tylko w takim wypadku podejmiemy współpracę.

Jeżeli tak to określimy zakres warsztatów. Następnie podpisujemy umowę. Tutaj może pobrać wzór umowy oraz dodatkowych dokumentów.

Razem z umową otrzymasz fakturę. Po opłaceniu prześlemy listę rzeczy do przygotowania i umówimy termin pierwszego spotkania.

Podsumowując:

• 2 dni szkoleniowe – w sumie 12 godzin spotkań i 12 godzin pomiędzy spotkaniami.

• Praca 1 na 1.

• Ustalany kolejne spotkania tak jak Tobie pasuje.

• Każde spotkanie jest nagrywane. Dostęp do nagrań jest bezterminowy.

• Otrzymujesz prace domowe, aby spotkania na żywo były jak najbardziej efektywne.

• My również wykonujemy prace domowe.

Efekt końcowy:

• wdrożony system automatyzacji marketingowych i sprzedażowych

• uzyskanie kompatencji na poziomie średnio zaawansowanych w obsłudze ActiveCampaign.

• umiejętność dalszej samodzielnej pracy z ActiveCampaing i rozbudowywania systemu.

 

FAQ

Umowa jest do pobrania na tej stronie. Możesz się z nią zapoznać wcześniej. Zawiera standardowe zapisy i inny kliencie uważają, że jest win-win.

Tak wzór naszego NDA znajduje się na tej stronie. Również możesz zapoznać się z nim wcześniej.

Jest konieczne podpisanie umowy RODO/GDPR, ponieważ jako operator narzędzia i prowadzący warsztat będziemy mieli dostęp do danych osobowych. Nasi prawnicy przygotowali taką umowę, która zabezpiecza Twoje interesy. Jest to umowa powierzenia danych nam oraz podpowierzenia danych do ActiveCampaign. Wzór umowy możesz pobrać tutaj. Otrzymasz również zapis, który możesz wstawić w swojej polityce prywatności, który poinformuje Twoich odbiorców, jak są zarządzane dane.

Przed pierwszym spotkaniem otrzymasz listę rzeczy do przygotowania. Na jej podstawie określisz czas, w jakim uda Ci się te dane zebrać i kiedy będzie możliwe odbycie spotkania.

Każde spotkanie warsztatowe jest nagrywane, a dostęp do niego otrzymasz zaraz po każdym warsztacie.

Pierwsze spotkanie możemy umówić do 7 dni od podpisania umowy i wpłaty.

Ilość godzin może wykorzystać w okresie 1 roku od momentu podpisania umowy.

Godziny można wykorzystać w dowolnej konfiguracji. Jeżeli klientom zostają godziny, to wykorzystują je w późniejszym okresie.

Warsztat zaczniemy od określenia tego i ułożymy schemat automatyzacji.

Tak. Można dokupić mniejsze ilości godzin, ale tak się raczej nie zdarza, bo pracujemy wydajnie.

Pracujemy bardzo efektywnie i większość pracy wykonujemy my. Nie tracimy czasu na rzeczy powtarzalne, które można zrobić poza spotkaniem.

Warsztat trwa w przeliczeniu 2 dni szkoleniowe, czyli w praktyce 12 godzin praktycznej nauki 1 na 1 oraz 12 godzin między spotkaniami.

Jeżeli są z tej samej firmy to tak. Pracujemy nad wdrożeniem dla tej firmy.

Tak. Cenę warsztatu możesz opłacić w kwotach 3x 2700 PLN. Płatności odbywają się w momencie podpisania umowy, za miesiąc i za dwa miesiące. Termin wpłat nie wpływa na tempo prac po naszej stronie. Nadal działamy sprawnie i z zaangażowaniem. Od Ciebie oczekujemy wpłat w terminie.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Interesuje Cię współpraca w formie warsztatowej? Chciałbyś dowiedzieć się więcej i masz pytania?

Umów się na rozmowę z naszym doradcą. Dobierzemy rozwiązanie i proces specjalnie dla Ciebie.

    Wyrażam zgodę*