W czym się specjalizujemy

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wdrożenia Automatyzacji

Porozmawiamy o Twoim biznesie aby lepiej go poznać i przygotujemy plan realizacji wdrożenia automatyzacji. Całą pracę zrobimy za Ciebie i wdrożymy Cię w system.

Warsztaty Automatyzacji

Razem z Tobą zaplanujemy i wdrożymy automatyzacje u Ciebie. Efektem końcowym będzie działający system oraz opanowane umiejętności obsługi ActiveCampaign w stopniu średnio-zaawansowanym.

Audyt Automatyzacji

Jeśli masz już system automatyzacji ActiveCampaign to może on wymagać przeglądu. Poznamy Twój obecny system i przygotujemy zalecenia dzięki którym będzie on bardziej wydajny, uporządkowany oraz wykorzystasz więcej funkcji tego narzędzia.

Konta ActiveCampaign

Załóż i wypróbuj ActiveCampaign przez 14 dni bezpłatnie. Poznaj wszystkie funkcje i wykorzystaj moc automatyzacji.

Polski support ActiveCampaign

W cenie ActiveCampaign oferujemy Ci nasz polski support dla tego narzędzia. Opcja jest dostępna dla nowych klientów oraz dla tych co mają już konta ActiveCampaign.

Demo ActiveCampaign

Umów się na rozmowę z naszym konsultantem sprawdzimy czy ActiveCampaign sprawdzi się w Twoim biznesie. Pokażemy jak platforma wygląda od środka.

Integracje dla ActiveCampaign

Masz do dyspozycji ponad 850 integracji z całego świata oraz kilka przygotowanych przez nas na polski rynek. Jeśli potrzebujesz zintegrować ActiveCampaign z dowolnym narzędziem nasz dział IT może to zrobić dla Ciebie.

Starter Pack

Ustawimy i przygotujemy do prawidłowego działania Twoje konto ActiveCampaign. Zaoszczędzisz czas oraz masz pewność, że wszystko jest gotowe do działania.

Edukacja i Wiedza

Specjalnie dla naszych klientów zbudowaliśmy dodatkową aplikację edukacyjną w której w praktyczny sposób poznasz jak najlepiej pracować z ActiveCampaign.

Umów się na konsultację

Wypełnij formularz

Po potwierdzeniu zapisu na rozmowę, w ciągu 24 godzin nasz konsultant zadzwoni do Ciebie aby dowiedzieć się co sprzedajesz, w jakiej branży i jakiej pomocy potrzebujesz najbardziej.

 

Dzięki tej rozmowie dowiemy się czy realnie możemy Ci pomóc i czy nasze rozwiązania automatyzacji marketingu i sprzedaży sprawdzą się u Ciebie.

 

Jeśli uznasz że pomysły i rozwiązania automatyzacji mogą pomóc w twoim biznesie to umów się na rozmowę z doradcą.

Dowiesz się czy sprawdzą się w Twojej firmie.

    Wyrażam zgodę*